Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach realizuje projekt pn. "REAKTYWACJA" w ramach Poddziałania 10.2.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do 45 osób bezrobotnych (w tym zarejestrowanych w PUP/MUP jako bezrobotne), poszukujących pracy (pozostających bez zatrudnienia) powyżej 29 r.ż., zamieszkujących teren województwa świętokrzyskiego znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy (tj. osoby po 50 roku życia, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami, osoby długotrwale bezrobotne, osoby o nskich kwalifikacjach, osoby sprawujące opiekę nad osobą potrzebującą wsparcia w codziennym funkcjonowaniu oraz osoby powracjaące na rynek pracy po zakończonym okresie sprawowania opieki).

Projekt obejmuje wsparciem również mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z siedzibą w województwie świętokrzyskim, tworzące nowe stanowiska pracy dla Uczestników Projektu. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w kwocie do 25 tys. zł netto.

Najbliższy termin naboru wniosków dla osób bezrobotnych oraz przedsiębiorców planowany jest w kwietniu 2022r.

Szczegółowe informacje nt. projektu znajdują się na stronie ŚCITT www.it.kielce.pl w zakładce "projekty" - Reaktywacja lub w siedzibie firmy. Osoby do kontaktu: Monika Dorosz i Barbara Kułaga tel 797 590 974, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ulotka informacyjna o projekcie